Naše služby

On-line aplikace na míru

Mít pouze firemní web prezentující společnost je častokrát nedostačující. Jsou chvíle, kdy prostě potřebujete, aby Váš web uměl něco navíc. Ať už se jedná o hotel, který potřebuje propracovanou možnost rezervování pokojů nebo o golfový klub, který potřebuje vlastní rezervační systém pro rezervování hracích časů nadšenými hráči. To jsou právě ty situace, kdy je potřeba, aby web uměl "něco navíc". Rezervační, autobazarové nebo realitní systémy, dále slevové portály, bazary, diskuzní fóra nebo katalogy. To vše a mnohem více nabízíme našim klientům, samozřejmě s odpovídajícími zkušenostmi a poradenstvím.

Jsme připraveni Vám nabídnout individuální a konkrétní řešení přesně odpovídající Vašim potřebám a požadavkům. Díky našim několikaletým zkušenostem Vám při realizaci dokážeme opravdu poradit a posunout celou aplikaci na nejlepší možnou úroveň.

Protože je tato oblast zcela individuální a podléhá konkrétním požadavkům, nemá smysl se zde dále nějak rozepisovat. V případě zájmu nás prosím kontaktujte s představou.

česká verze english version

Eagle Vision na Facebook Eagle Vision na LinkedIn Eagle Vision na About.me

© 2012 Eagle Vision
www.eagle-vision.cz
Spojte budoucnost s námi.