Naše služby

Grafické & reklamní práce

Základem úspěchu je kvalitní logo, vystihující firemní myšlenku. K realizaci loga nabízíme také kompletní firmení identitu. Firemní styl (corporate identity) je tvořen nejen logotypem samotným, ale také souborem pravidel určujících jeho užití v tiskovinách. Inzerce pouze ve světě internetu je mnohdy nedostatečná. Proto nabízíme i kompletní tvorbu propagačních materiálů pro Vaší firmu. Co si máte pod tímto pojmem představit? Jedná se o např. vizitky, letáky, reklamy do tiskovin, katalogy, prospekty, billboardy nebo různé cedule.

Loga a Corporate Identity

Náš tým grafiků vytvoří moderní logo s ohledem na cílového zákazníka a tématicky navázané na obsah činnosti firmy. Držíme se nejnovějších trendů, které promítáme do naší tvorby. Dodáme několik grafických i barevných variant návrhů, ze kterých si sami vyberete variantu nejlépe vyhovující. A tu doladíme do dokonalosti dle Vašich požadavků. Zároveň nabízíme i jen modernizaci stávajícího firemního loga.

Nabízíme též zpracování kompletní firemní identity - logo, vizitky, hlavičkové papíry, obálky, desky, potisky, ... Vše sladěné, provedení ve více variantách (plnobarevně, černo-bíle) i rozměrech, pro různé možnosti použití. Získáte tak ucelený balíček vlastních grafických materiálů.

Propagační materiály

Inzerce pouze ve světě internetu je mnohdy nedostatečná. Proto nabízíme i kompletní tvorbu propagačních materiálů pro Vaší firmu. Co si máte pod tímto pojmem představit? Jedná se o např. vizitky, letáky, reklamy do tiskovin všech rozměrů, nabídkové katalogy, prospekty nebo pozvánky.

Polepy automobilů

Polep firemního vozu slouží jako dobré označení, ale hlavně je to reklamní plocha zdarma. Pěkně polepené firemní auto upoutá a tím se stane nápadnou a atraktivní reklamou. Dobře polepený vůz může zlepšit firemní image, naopak rozpadající se rezavý vůz s nalepným telefonním číslem nevypadá příliš reprezentativním dojmem, proto je důležité věnovat dostatečný čas grafickému návrhu, ale i volbě jaké auto a zda vůbec polepit. Hlavní výhodou polepů je, že se Váš vůz pohybuje na silnicích a v ulicích, kde jej denně vidí spousta dalších řidičů nebo chodců. Další výhodou je fakt, že polepený vůz je méně atraktivní pro zloděje a obecně platí, že čím polepenější vůz máte tím, méně bude zloděje zajímat.

Reklamní bannery

Aby Váš vstup na internet a Vaše další podnikání v této oblasti bylo efektivní, je potřeba zajistit návštěvnost Vaší prezentace. Bannery jsou jedním z nejrozšířenějších reklamních prvků, se kterými se můžete na internetu setkat. Tvorba bannerů začíná návrhem, výběrem vhodného rozměru a dále volbou vhodné technologie (animovanný, flash nebo statický banner).

česká verze english version

Eagle Vision na Facebook Eagle Vision na LinkedIn Eagle Vision na About.me

© 2012 Eagle Vision
www.eagle-vision.cz
Spojte budoucnost s námi.