Naše služby

Ostatní služby

Z ostatních služeb uvádíme například registraci webu do on-line katalogů, překladatelské služby, registrace domén všech koncovek nebo vysoce kvalitní webhosting. Registraci webu do nejvýznamnějších českých katalogů provádíme expresně – do 48 hodin, navíc výhradně ručně. Mít webovou prezentaci pouze v češtině je dnes v 21. století hřích. Proto nabízíme i profesionální překladatelské služby do angličtiny a němčiny. Dále klientům pomáháme s výběrem a registrací vhodné domény, k doménám taktéž zajišťujeme vysoce kvalitní webhosting splňující kritéria.

Registrace do on-line katalogů

Nabízíme manuální registraci Vašeho webu do nejvýznamnějších českých online katalogů. Registrace do katalogů provádíme expresně – do 48 hodin! Veškeré registrace do katalogů provádíme výhradně ručně. Nechceme Vás ohromit velkým číslem – registrujeme pouze tam, kde víme, že to má smysl.

Překladatelské služby

Mít webovou prezentaci pouze v češtině je dnes v 21. století skoro hřích. Proto nabízíme i profesionální překladatelské služby do angličtiny i němčiny. Přeložíme cokoliv a v jakémkoliv množství. Nabízíme následující formy překladů - CZ->EN a EN->CZ, CZ->DE a DE->CZ, DE->EN a EN->DE.

Webhosting a domény

Mít samotné stránky nestačí. Posledním krokem k jejich úspěšnému spuštění je výběr, posléze nákup, nejvhodnější domény. Doména by měla být snadno zapamatovatelná a její název by měl být spjatý s projektem (název firmy nebo nějaké klíčové slovo). Pro naše klienty taktéž zajišťujeme nákup vysoce kvalitního hostingu, který bude vyhovovat všem požadavkům.

česká verze english version

Eagle Vision na Facebook Eagle Vision na LinkedIn Eagle Vision na About.me

© 2012 Eagle Vision
www.eagle-vision.cz
Spojte budoucnost s námi.