Naše služby

Reklamní předměty

Lámete si hlavu, jaké reklamní předměty se hodí pro vaší firmu? Hledáte širokou nabídku reklamních předmětů, propagačních předmětů, manažerských reklamních dárků, golfového sortimentu, kalendářů, diářů, PF karet nebo značkového zboží? To vše Vám nabízíme ve spolupráci s jedničkou na trhu s reklamními předměty. Nabízený sortiment reklamních předmětů je opravdu velmi široký. Počáteční orientace v něm není úplně snadná, odměnou za vytrvalost Vám však bude kvalitní marketingový nástroj pro každou příležitost.

Psací potřeby

Kvalitní pera značek Parker a Waterman potěší každého milovníka kvality a vkusu. Pero z ušlechtilých materiálů vyniká krásnou a čistou linkou, dlouhou životností a pečlivým zpracováním.

Kuličková pera, neboli lidově „propisky“, jsou nejčastěji využívaným reklamním předmětem jak velkých firem, tak menších živnostníků. Vybrat si můžete kuličková pera bezpočtu barev a provedení.

Kancelářské potřeby

Nabízíme opravdu nepřeberné množství drůho kancelářských potřeb, vždy samozřejmě s vlastním potiskem. Z nabídky vybíráme například pouzdra na vizitky, kalkulačky, adresáře nebo zápisníky. Všech tvarů, druhů barev i provedení.

Deštníky

Nabízíme Vám širokou nabídku skládacích i neskládacích deštníků všech barev a provedední. Vybrat si můžete jak klasické neskládací jak deštníky pro všední den, tak i luxusní deštníky Lamborghini, vyznačující se elegantním italským designem a kvalitním provedením. Neskládací deštník působí elegantně a zároveň Vás dokáže spolehlivě ochránit před deštěm. Deštník s reklamním potiskem je užitečným dárkem a vyhledávaným doplňkem pro každého z nás. Vyberte si jej i vy!

Auto-moto

V oblíbenosti máloco předčí vlastní rámečky pod SPZ nebo reklamní škrabky na skla aut, která se objevují v desítkách barevných i tvarových variant již mnoho let. Kromě škrabek Vám nabízíme také bezpečné rámečky pod SPZ, reflexní vesty, parkovací hodiny nebo praktické skládací lopatky. Výstražná reflexní vesta je součástí povinné výbavy firemního automobilu. Také soukromá vozidla nyní musí být vybavena výstražnou vestou. Reflexní vesta slouží jako ochrana v nepřehledné situaci (při nehodě nebo výměně pneumatiky). Vesta také zvyšuje bezpečnost provozu zviditelněním osoby pohybující se po silnici.

Kalendáře, diáře, PF karty

Stolní, ale i nástěnný kalendář je vhodným dárkem před koncem roku a budí pozornost po celý další rok. Nabízíme Vám moderní kalendáře, které mohou sloužit jako výzdoba Vaší kanceláře nebo jako reklamní předmět pro Vaše partnery. Všechny kalendáře je možno opatřit firemním logem nebo vhodnou grafikou. Kalendáře nabízíme v provedení stolní, nástěnný nebo plánovací.

Diář je také vhodným dárkem ke konci roku. Pokud ho obdarovaný bude používat, máte zajištěnou reklamu na celý další rok. Nabízíme diáře různých velikostí, barev a provedení. Nabízíme možnost nakombinovat si zcela vlastní diář s vlastní grafikou. Můžete si samozřejmě vybrat i ze standardní nabídky diářů.

PF karta je vhodným poděkováním nejen za obchodní za spolupráci v uplynulém roce. Nabízíme PF karty různých tvarů, velikostí a vždy individuálního grafického zpracování.

Čaje, vína a destiláty

Čaje v dřevěných i plechových krabičkách fungují i jako zajímavá a neobvyklá dekorace, která v sobě skrývá chutnou a aromatickou náplň. Udělejte si z běžného pracovního dne obřad s šálkem zlatavého čaje! Čaje v dřevěných i plechových krabičkách fungují i jako zajímavá a neobvyklá dekorace, která v sobě skrývá chutnou a aromatickou náplň.

Alkohol je jedním z nejčastějších dárkových předmětů, kterým obdarováváme jak návštěvy, tak i obchodní partnery a zaměstnance. Víno se hodí pro každou příležitost a vždy dokáže udělat radost. V sortimentu máme víná bílá i červená, jiskřivá i těžká, vína vhodná k sýrům i ke zvěřině. Darováním vína darujete smyslový zážitek, který jen umocníte pěkným a decentním dárkovým balením. Prohlédněte si naši širokou nabídku vín všech kategorií a chutí a darujte to pravé! Voňavá medovina, lahodná brandy, žhavá tequilla, poctivá slivovice nebo uleželá whisky jsou jen některé z destilátů v naší nabídce. Destiláty v atraktivních i neobvyklých baleních představují prověřený a univerzální dárek pro významná jubilea i neformální příležitosti.

česká verze english version

Eagle Vision na Facebook Eagle Vision na LinkedIn Eagle Vision na About.me

© 2012 Eagle Vision
www.eagle-vision.cz
Spojte budoucnost s námi.