Naše služby

Digitální & ofsetový tisk

V dnešní elektronické a uspěchané době je základ mít kvalitní propagační materiál. Po první schůzce s obchodním partnerem Vám většinou zůstane v ruce jediný fyzický "kontakt" na protější stranu - vizitka. Vizitku má dnes opravdu každý, málokdy však kvalitní a reprezentativní. Opravdu chcete obchodovat s někým, kdo odbyde i tak důležitou stránku jako je svoje vizitka? Co když takto odbývá i svojí práci? Nabízíme vysoce kvalitní tisk všech tvarů, rozměrů, povrchů i přání. Spolupracujeme výhradně s těmi nejlepšími v oboru. Na každou technologii nebo povrch máme specializovanou partnerskou tiskárnu.

Vytiskneme Vám cokoliv a v jakémkoliv množství. Jedná se o např. vizitky, letáky, katalogy, prospekty, samolepky, jídelní a nápojové listy, billboardy, různé cedule nebo dokonce celé polepy automobilů.

Digitální tisk

Digitálním tiskem se rozumí tiskové způsoby, které umožňují bez dalšího mezikroku vytvořit tiskoviny již od jednoho kusu přímo z počítače. Digitální tisk v současné době nahrazuje tisk ofsetový pro publikace v malých nákladech, hranice pro efektivitu se neustále zvyšuje, v současné době je mezi 1 a 3 tisíci pro černobílý tisk a 200 - 800 ks pro tisk barevný.

Ofsetový tisk

Ofset patří do kategorie tisku z plochy, neboť jeho tisknoucí a netisknoucí místa na rozdíl od ostatních principů tisku jsou v jedné výškové úrovni. Zároveň klasický ofset zachovává základní princip kamenotisku a to je vzájemná odpudivost mastných tiskových barev a vody.

Ofset je tisk nepřímý, protože z tiskové formy se nejprve tiskne na pryží potažený válec a z něho teprve na papír. Barva se tedy přenáší dvakrát a předloha na tiskové formě není stranově převrácená. Zároveň umožňuje tisknout jemné detaily a i na méně kvalitní papír. To je dáno pryžovým válcem, který je schopen přilnout i na ne zcela hladký povrch.

česká verze english version

Eagle Vision na Facebook Eagle Vision na LinkedIn Eagle Vision na About.me

© 2012 Eagle Vision
www.eagle-vision.cz
Spojte budoucnost s námi.